Новини

08

листопад

Громадська організація «УКРАЇНСЬКИЙ РАНОК» разом із співробітниками компанії «Фармпланета» відвідали дитячий будинок «Моя родина» у с. Хотів

2 листопада ГО Громадська організація «УКРАЇНСЬКИЙ РАНОК» разом із співробітниками компанії «Фармпланета» відвідали дитячий будинок «Моя родина» у с. Хотів. Оскільки цей дитячий будинок знаходиться недалеко від центрального офісу фармацевтичної компанії, соціально активні співробітники ініціювали активність по допомозі та підтримці цього дитячого будинку на постійній основі.

12

липень

Допомога медикаментами Петрівській лікарні для поранених із зони АТО

Нещодавно Громадська організація «Український ранок» надала допомогу медикаментами адміністрації філіалу «Петрівська лікарня Станично-Луганського районного територіального медичного об’єднання», в якій лікуються постраждалі у зоні АТО.

18

лютий

Громадська організація «Український Ранок» передала медикаменти дитячому будинку «Моя родина» с. Хотів

12 лютого громадська організація «Український ранок» надала допомогу медикаментами центру соціальної реабілітації дітей «Моя родина» (с.Хотів), який звернувся до голови організації Бігдан Ганни Антонівни у зв'язку з епідемією грипу та високою захворюваністю дітей.

17

листопад

Громадська організація «Український ранок» днями передала медикаменти для солдата у відставці, котрий воював у 11 батальйоні «Київська Русь» в зоні АТО

17 листопада голова громадської організації «Український ранок» Ганна Антонівна Бігдан передала життєво-необхідні медикаменти для солдата у відставці Олега Миколайовича Лисенка.

04

серпень

Громадська організація «Український ранок» взяла участь у засіданні Громадської ради МОЗ

ГО «Український ранок» стала учасником відкритого засідання Громадської ради при МОЗ України, що відбулося 30 липня 2015 р. у Міністерстві охорони здоров’я.

09

липень

Компанія «Фармпланета» надала медичну допомогу київській лікарні

Група компаній «Фармпланета» передала Київській обласній клінічній лікарні благодійну допомогу у вигляді складових для ендопротезування німецького виробника Aesculap («Ескулап»).

08

червень

Громадська організація «Український ранок» передала медикаменти Ірпінському військовому шпиталю

Життєво важливі медикаменти доставили у військовий шпиталь керівник та волонтери громадської організації «Український ранок».

16

квітень

Діти ГК «Фармпланета» «зігріли» серця бійцям

«Зігрій серце бійця» - конкурс дитячого малюнка, спрямований на підтримку морального духу воїнів АТО.

08

квітень

Громадську організацію «Український ранок» зареєстровано

Друзі, ми щасливі повідомити вам про те, що наш благодійний проект офіційно зареєстрований Дарницькою РДА в місті Києві в якості Громадської організації «Український ранок».

24

березень

«Відкриті долоні» та «Український ранок» допомагають бійцям АТО

«Відкриті долоні» - соціальна ініціатива зі скарбнички благодійних проектів ГО «Український ранок», яка реалізується з 2012 року в національній мережі аптек «Пані Аптека».