Громадська організація «Український Ранок» передала медикаменти дитячому будинку «Моя родина» с. Хотів

12 лютого громадська організація «Український ранок» надала допомогу медикаментами центру соціальної реабілітації дітей «Моя родина» (с.Хотів), який звернувся до голови організації Бігдан Ганни Антонівни у зв'язку з епідемією грипу та високою захворюваністю дітей.

Дитячий Центр  був створений і відкритий в 2003 році як відповідь на рішення проблеми безпритульності в Києві. Першими підопічними стали діти з дуже складною і трагічною долею. Як розповіла Світлана Олександрівна - одна із засновників цього центру - вони приводили в будинок дітей, яких самі знаходили на вулицях, підвалах, теплотрасах і вокзалах. Цей дитячий будинок допоміг дуже багатьом дітям втекти зі світу жорстокості, насильства і байдужості у світ любові, тепла, добра та взаєморозуміння.

Вихователі багатьом діткам знайшли нові сім'ї, вони докладають багато зусиль у боротьбі за хороше життя і світле майбутнє кожної дитини: допомагають отримати гарну освіту, знайти мету в житті та намагаються реалізувати мрію кожної дитини - світле і щасливе майбутнє.

Емоції, які залишилися після відвідання цього дитячого будинку, відкритість і тепло, яке випромінювали діти, та й вся атмосфера - просто незабутні. У кожної дитини є мрія, мета, хобі. Вони постійно ходять до церкви, читають Біблію, моляться, вони щиро прагнуть підтримки, розуміння та любові.

Відвідавши цей дитячий будинок, напевно ніхто не залишиться байдужим до такої несправедливості, адже всі діти народжуються невинними й у кожного з них своя історія, свої травми і страхи.

Дорогі Друзі, Батьки ! У нашій владі зробити цей світ трішечки добрішим, у нас є можливість подарувати дітям усмішку, тепло і любов . Чужих дітей не буває!!!

Слідкуйте за новинами та долучайтеся до наших соціальних ініціатив в цьому дитячому центрі! Разом ми зробимо більше! Приєднуйся до нас!

Громадська організація «Український Ранок» передала медикаменти дитячому будинку «Моя родина» с. Хотів

Більше фото дивіться тут.